bolest břicha, zvracení

Rozbalit všechny příspěvky
Zpracovávám...
Iva
19. 5. 2015

Dobrý den,
moc děkuji za Sofioterapii. Jsem na začátku, ale už po prvním semináři cítím určitou naději. Nedaří se mi testování, ale cítím, že chci něco se sebou dělat. Problém, který dlouhodobě nevím jak vyřešit se projevuje u mého osmiletého syn Nejdříve si stěžuje na bolest břicha, nevolnost, točení hlavy a pocit na zvracení. Často si ublinkne i při stavu, kdy má chuť k jídlu. Já se snažím mu pomoci a často u mě nastane stený pocit. Připadám si jako v prvním semestru těhotenství. Vadí mi vůně jídla, květin, lidský pot, prádlo, prostě cokoli výraznějšího.

Pochopila jsem, že musím začít něco dělat, ale nedaří se mi najít způsob. S manželem jsme docela v pohodě, hlavní neshoda je ve výchově. Já ráda uspávám obě děti v manželské posteli, čtu jim a pak si povídáme. Jelikož většinou s nimi usnu a manžel děti pak roznáší do postýlek není tomu moc rád.

Těžko hledám příčinu, proto prosím o pomoc.

Marie Heralecká
19. 5. 2015

Zdravím Vás,
přečtěte si, co je napsáno v záhlaví a doplňte. Vy jste Iva z Anglie, co jste mi volala, nebo ta Iva ze Švýcarska?
Marie

Iva
20. 5. 2015

Dobrý večer,

bohužel nevidím záhlaví, tedy netuším jak mám doplnit,

Ale nikdy jsem s Vámi po telefonu nehovořila. Pocházím z malého města u Českých Budějovic.
Nemohu spát, stále zkouším testování a studuji bachovy květy. Dnes mě oslovila sedmička. Třeba jste ve mě probudila schopnost poučit se a začít duševně pracovat, s odstupem najdu vnitřní klid. Vždy jsem z toho zvracení nervozní tři dny a prožívám stejné pocity. Dnes už jsem si vzala dvakrát helicid a stejně nemůžu spát.

Iva
20. 5. 2015

Dobrý večer,

už jsem asi pochopila záhlaví. Tel. 774366215. Jmenuji se Iva Marková je mi 41let, jsem vdaná téměř 13let za jednoho partnera, spolu máme dvě děti 8letého syna a 3letou dceru. Oba pocházíme od Českých Budějovic, ale momentálně žijeme v Praze. Dosud jsem řešila u syna astma, které zmizelo po "pročištění" organismu makrobiotickou dietou. Stále přetrvává problém bolení břicha, ublinkávání a občasné zvracení. Četla jsem si vaše stránky na internetu a pak jsem se zúčastnila semináře v Praze u Vaší žačky a spolupracovnice paní Mudříkové. Pocit, že zdravotní problémy nejen u syna pramení v psychice mám již dlouho. Můj problém je, že stále pochybuji a tak bloudím. Možná proto nejsem vnímavá při testování, nebo to nechci slyšet. nedávno jsem měla úraz oka a pak jsem četla jednu zajímavou knihu, kde žena oslepla, protože nechtěla něco vidět. Uvědomila jsem si, že jsem asi také slepá a nevidím cestu, po které bych se měla vydat. Na semináři jsem pochopila, že nemůžu očekávat, že to za mě někdo vyřeší, ale cítím se hrozně unavená, hlavně mezi třetí a čtvrtou hodinou odpoledne. Ale večer zase nemůžu usnout.
Ráno jsem ještě v pohodě, ale odpoledne už na děti křičím, a pak mě to mrzí a štve, protože je mám moc ráda.
Omlouvám se , že Vás obtěžuji tolika informacemi. Pokud byste mi pomohla najít cestu, chtěla bych šlapat sama i do kopce.

Dobrou noc Iva Marková

Nabídka