bolest hlavy

Rozbalit všechny příspěvky
Zpracovávám...
Jaromír Fuchs
1. 12. 2013

Ahoj Maruško, tento týden asi ve středu měla Radana silné bolest hlavy. Tyto stavy mívá občas, kdy již od rána to cítí, ale v průběhu dne je to horší a horší, až je to odpoledne a večer neúnosné. Tentokrát jsem ji zkusil chytit hlavu do FO držení. Zavřel jsem oči a zkoušel tu bolest nějakým způsobem od ní odpoutat. Vůbec nic jsem u toho něříkal, jelikož nějak ty věty neumím asi vhodně formulovat. Já jsem při tom držení a zavřených očích viděl černou nafouklou bublinu, která se stále zvětšovala až praskla a z ní vycházel napřed takový šedopopelavý kruh který se potom měnil v oranžovou barvu a pomalu se stáčel ve spirálu a stoupal vzhůru k Unuversu (asi) nebo do černé díry někde hodně daleko. A barevná špička vrcholu této spirály se přeměňovala v bílo-světlemodré jiskřičky, které vytvořili úžasný světelný gejzír jak když vybuchne sopka, nebo zápálíš ohňostroj (promiň to přirovnání ale nevím jak ty mé vidiny lípe popsat). Zabralo to, pak se to znatelně zlepšilo, bolest hlavy usoupila, ale my nevíme, proč ji vlastně ta hlava bolela. Proto prosím o vysvětlení mé vidiny, abychom pochopili příčinu této bolesti. Děkuji Jarek Fuchs

Marie Heralecká
9. 12. 2013

Ahoj Jarku,
tvoje pomoc při bolesti hlavy Radaně je úžasná.Je to typická léčitelská energetická pomoc, kdy tzv. "odvedeš" či doslova "vytáhneš" z člověka destruktivní, či pro něj škodlivou energii. Ale podle toho, co uvádíš, se bolest hlavy občas objevuje, takže se jedná o opakování stále stejné chyby v mysli (šedopopelavý kruh - tvoření nesprávných myšlenek kroužících kolem hlavy) a nadměrného tvoření emocí - ty mají v auře oranžovou barvu) a černá nafouklá bublina znamená že obojí Radana nafukuje - vytváří bublinu ze svých špatně směrovaných myšlenek a emocí (bolest hlavy znamená "špatné směrování myšlenek - tudy cesta nevede").Pokud má tato bublina tvar kapky směřující špičkou dolů - jakoby bublina stoupala nahoru - jedná se o myšlenky pozitivní - ale černé je na nich to, že jsou přehnané, je jich moc, škodí jimi sobě a svému okolí, hlavně těm, o kterých tyto myšlenky jsou . Testuji: je to o dětech, přehnaná starostlivost, strach, úzkost, záporné představy o tom, co by se mohlo stát - je to přitahování negativ, která by se jinak nemusela stát.
Jarku, v dané chvíli jsi tuto energii výborně "zpracoval". Kontrolou ti bylo další vidění - transformace těcho energíí se projevila jako bílé světlelné efekty = osvobození, přeměna v pozitivum, světlemodrá = ochrana, bezpečí, někteří ji nazývají "andělská pomoc" a gejzír tohoto světla Ti napověděl, že jsi u toho nebyl sám. Měl jsi pomoc nejvyššího dobra. Koho si za tímto pojmem představíš, není ani tak důležité, jako vděčnost a poděkování této "vesmírné energii".
Dalším důležitým momentem v odstranění bolesti hlavy je pochopit její příčinu, neboť pokud chybné směrování myšlenek, které charakterizujeme větou: "Tudy cesta nevede" neodstraníme, po znovutvoření těchto myšlenek a emocí se dostaví nejprve nějaká znamení na těle - drobnější pobolívání, píchání, svědění očí apod., pokud nevíme, čeho se to týká, hlava se opět po "přeplnění" ozve. Odpovídám po delší době, a proto se právě toto mohlo přihodit, neboť mentální - rozumové pochopení příčiny a následující důsledná kontrola myšlenek - abych je již netvořila je velmi důležitá. Stejné je to i s pojmenováním emocí, které byly příčinou bolestí a s rozhodnutím, těmto pocitům dát "sbohem". Pokud se to zpočátku nedaří a přistihujeme se při tvorbě podobných myšlenek a přožívání podobných pocitů, je vhodné se okamžitě zastavit a uvědomovat si nový program, např.: "Tvořím jen pozitivní myšlenky, bezvýhradně jim důvěřuji, jsem v pocitu radosti, šťastná, celistvá, harmonická a vím, že mé děti jsou v bezpečí ochráněny mými myšlenkami, které tímto umožňují pomoc nejvyššímu dobru pomáhat mým dětem v jemnohmotné úrovni ...atd" Vše záporné, co přichází do mysli je nabídka EGA. S tím se nestotožňuji, nechávám to odejít. Nebojuji s "destruktivními" myšlenkami ani pocity, když si jich nebudu všímat, samy odejdou.a usmívám se jen nad tím, že jsem dosáhla pozice pozorovatele. Vizualizuji si, jak sedím na trůnu a vládnu svým myšlenkám a pocitům.(A ne se jimi nechat vláčet.) Vhodné je do svých afirmací přidat i radostné potvrzení, že jsem osvobozena, vše vnímám a konám s lehkostí a vědomím, že mám stále pomoc nejvyššího dobra (andělů, duch. pomocníků, vesmíru, pozitivního principu, strážného anděla, Božského přítete, archanděla Michaela či Rafaela...- jim je jedno jak to nazveš, hlavně že jim ve svém vědomí vytvoříš cestu svojí vírou v přítomnost pomoci - pak mohou působit) Věřím Radaně, že to zvládne.
Marie

Radana Fuchsová
9. 12. 2013

Ahoj Maruško,
je to geniální a naprosto výstižné, co píšeš. Je to přesně tak, jak to popisuješ. Do dnešního dne jsme nevěděli, proč mě ta hlava vlastně bolela a tak se stalo přesně to, co říkáš. V úterý mě začala nějak trnout levá noha, trvalo to místy celý den, pak se přidala píchavá bolest na hrudi (pod prsem) na pravé straně. To trvalo dva dny. V noci mě pak moc bolely zuby na pravé straně. Načež navečer se přidala Nikča a přišla s tím, že ji strašně svědí levé oko, to trvalo asi dva dny, poté ji zčervenal a začal bolet prst na ruce a večer ji také bolelyzuby. Bylo toho najednou hodně, proto se ptám, bylo to všechno kvůli tomu samému? V tento okamžik, když to píšu má Jarek vidění: No napřed to byl černý obdélník v kruhu, který se potom změnil na zelenou síť nepravidelného tvaru (mně to připadalo jak v mozku neurony) a projížděly tam takové malé zelené vagonky tam a zpátky. No a nakonec se tato zelená síť proměnila na mladé jehličnaté smrčky, které se zlehka zmítaly ve větru. A nad těmito korunami smrčků zářila světle zelená záře. Nevím zda to chápu toto mé vidění jako že ze začátku jsem byla "uzavřena" v krabici strachu a motala se stále v jednom a tom samém - obavy, strachy ..., ale teď jsem to pochopila a mám zelenou v novém pohledu na tento starý program, který s radostí opouštím a jsem obklopena lidmi, kteří mě podporují v duchovním vnímání života. Prosíme o vysvětlení této vidiny i toho, zda tam ještě něco zůstává a z minulosti nebo současnosti?
Děkujeme.

Nabídka