Děti jsou naše zrcadlo

Rozbalit všechny příspěvky
Zpracovávám...
Katka Mudříková
15. 1. 2014

Můj syn byl velmi protivný, chraptěl - skoro nemluvil a stěžoval si, že ho svědí celé tělo. Díky sofioterapii jsem si uvědomila, že ne on, ale já mám „problém.“ V hlavě jsem si pak urovnala všechno, co mě trápí. Pochopila jsem, že to v sobě potlačuji namísto toho, abych o tom mluvila. Že mám obavy, že i když „to“ řeknu, nebudu vyslyšena . Nebo budu odmítnuta, či přímo potrestaná.
Jak velká úleva a klid se však ve mně rozhostili po té, co jsem si všechno v hlavě srovnala a rozhodla se konat. Hned ráno jsem bez jakéhokoli konkrétního očekávání sdělila, druhé straně všechny své myšlenky, pocity, očekávání a potřeby. Nebyl to boj ani naléhání, ale pouhé sdělení. A věřte, že i když Vám druhá strana nebude moci vyhovět i tak všechno dopadne jak nejlíp jen může. Vy máte totiž v sobě jasno. Víte co chcete a věřte, že se najdou pak ti praví lidé a situace, které Vám pomohou přiblížit se Vašemu cíli neboť jste dokázali jasně vyjádřit svá přání a potřeby. A stejně jako vy se snažíte splnit svým dětem vše po čem touží, tak i Vaše přání budou vyslyšena.

Katka

Marie Heralecká
16. 1. 2014

Ahoj Katko,
děkuji za všechny, kterým sděluješ tuto krásnou zkušenost. Jsem zvědavá, jak zaregistroval Tvoji změnu syn, to jsi nám nenapsala.
Budu se řídit těmito slovy i já. Díky za připomenutí.
Marie

Katka Mudříková
17. 1. 2014

Maruško,
děkuji a i pro všechny ostatní tedy odpovídám. Ano, díky tomu, co jsem si uvědomila a učinila, Marek přestal mít okamžitě všechny své potíže.

Ale včera opět ztráta hlasu a já vím taky proč. A tak je dnes už opět v pohodě. Co se tedy stalo? Natáhla jsem na sebe pomstychtivé a zuřivé energie jednoho člověka, který na mě útočil svými myšlenkami a já to nezvládla. Pak jsem si tuto šílenou energii vybila na Marka. Ztráta hlasu přichází, kdy nevybíravě slovy útočíme a taky když nejsme schopni slovy lásky odrazit útoky druhých.
Naštěstí jsem si hned uvědomila, co se to stalo a poprosila přes zákon odpuštění o vyrovnání energií a on se uzdravil.

Hezký den všem. Katka www.katkamudrikova.com/

Nabídka