dětské roupy a tiky

Rozbalit všechny příspěvky
Zpracovávám...
Jarmila Janková
23. 9. 2014

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda mi a mému synovi Adámkovi můžete pomoct? Již dva roky bojujeme s dětskými tiky, Teď už vím, že je to spojené s dětskými roupy. Opakuje se to následně: Dostane roupy, začne s tiky, roupy přeléčíme, tak po měsíci a více tiky přestanou a za 3 měsíce zase dostane roupy a zase v tu dobu začnou tiky. Zkoušela jsem různé alternativy celé dva roky. Teď jsem si jistá jak je to spojené, ale nevím proč ho ty roupy stále napadají. Já sama jsem na ně jako dítě trpěla. Prvni syn je nikdy neměl. Děti milujeme, o všem s něma mluvíme, výchovu vedeme poklidně.Žádné bití, křičení, nic co by dětskou dušičku mohlo poškodit. Manželstvi je pohodové.
Děkuji předem za radu nebo pomoc
Janková Jarmil

Marie Heralecká
23. 9. 2014

Zdravím Vás paní Jarmilo,
Výskytem roupů dítě sděluje, že něco není "pro něj" v rovnováze ve vztahu k okolí, a protože tuto skutečnost nevyhodnotíte - tedy myslím nepochopíte sdělení, které vám tímto dítě předává, neboť každá nemoc i výskyt roupů má nějaký symptom, nastanou tiky - nový podvědomý způsob komunikace těla dítěte s vámi. Zkuste si přečíst můj článek o cizopasnících na portále www.sofioterapie.cz - asi devátý v pořadí v kapitole "články".Napište mi, odkud jste pro případ osobní konzultace, doporučím terapeutku která je blízko, nebo skyp-em?
Tuším příčinu, ale potřebuji pro ověření i další údaje- Vaše zaměstnání, zaměření - myslím jak jste zkušená v alternativách, věk, bydliště.
Marie

Jarmila Janková
23. 9. 2014

Moc Vám děkuji, že jste se mi ozvala,
jsem ze Svitav, je mi 38 let, s manželem podnikáme- malá firma o 3 lidech, daří se nám. Alternativy mám hodně prostudované, tedy alespoň si myslím. Čtu knihy- Moc podvědomí, Já jsem, Přej si a je ti dáno, atd. S Adámkem jsem byla na kineziologii, biofeedbacku, bral homeopatka, momentálně dáváme bachovky, zajímala jsem se o čínskou medicínu a vlastně pořád něco zjišťuji a zkouším........ale pořád se to vrací. A to až teď jsem přišla na to, že těm tikům předchazí roupy. po třetí už to nemůže být náhoda.Lékaři mě ho chtěli nacpat léky, ale to jsem rezolutně odmítla, takže tam ani nechodíme. S manželem jsme přesvědčeni že svůj život si vytváříme svým myšlením. Nevím co bych ještě napsala. Napište mi prosím, co dál.
Dekuji Jarmila

Jarmila Janková
24. 9. 2014

Ještě jsem chtěla napsat o Adámkovi,
je velice empatický, dokáže v 7 letech mluvit o svých pocitech, je citlivý, fixovaný na rodinu, na svůj domov, chce být ve všem nejlepši- byť mu vysvětlujeme že to není potřeba, že každý je šikovný na jiné věci a každý je dobrý v něčem jiném a né ve všem.Hodně se od něho učím, dává mi opravdové lekce, neumím teď vyjádřit jak, ale porád mluvíme a vše probíráme.......Jedna věc mě zaráží a nevím co mi tím říká-když vidí miminko, tak by chtěl být taky miminko a nebo se vrátit ke mě do bříška. Při tom si myslím, že naše děti mají veliké zázemí doma a hodně lásky a podpory od nás obou a dívejte, vypadá to podle toho co by chtěl, že se tak necítí.Je hodně mazlivý, to samozřejmě podporujeme a mazlíme se s ním kdykoli chce.....No asi tak

Marie Heralecká
24. 9. 2014

Milá paní Jarmilo,
ani nevíte, jak je to pro mne těžké, když vím, že stále hledáte a hledáte a jdete "vedlejší " cestou, ta hlavní je jinudy, příčinu stále více cítím, hovořily jsme o Vás s kolegyní Janou Homolkovou, která u mne dělá osobní konzultace, ale to bych musela sedět a psát a psát a navíc je to bez Vaší zpětné vazby nekonečné. Jestli se rozhodnete, zavolejte jí (je uvedena na mých stránkách) a zkuste se sejít. Věřím, že pochopíte souvislosti příčin, jste velmi pozitivní i celé Vaše okolí je zářivé, je tedy velká šance, že se to podaří úplně zharmonizovat.
Marie

Jarmila Janková
24. 9. 2014

Děkuji,
určitě zavolám a budu se chtít sejít. Děkuji moc.
Jarmila

Nabídka