duch?

Rozbalit všechny příspěvky
Zpracovávám...
Tereza Kovalská
29. 8. 2016

Dobrý den,
je mi 14 let. Už odmala mě zajímají duchové a upíři různé bytosti avšak v posledním roku mám pocit že blázním. Mám několik zvláštních nehod které mě začínají čím dál více děsit. Myslela jsem si že máme v domě ducha jenomže mám rozvedené rodiče a děje se to všude. Spím mám zavřená okna a dveře a hýbe se záclona tužka která byla na stole se skutálela dolů. V koupelně se pořád rozsvící světlo zhasnu ho a ze 5 minut je znovu rozsvícené, někdy si opravdu myslím ,že blázním. Když jdu, sedím cokoliv mám pořád pocit že mě někdo sleduje. Před rokem mi umřela prababička měla jsem ji strašně ráda, každopádně zvláštní je že se tyhle věci děli přibližně měsíc po pořbu. Chtěla jsem se zeptat jestli to je možné v případě co mám dělat a jestli se tyhle věci nebudou horšit.

Marie Heralecká
29. 8. 2016

Milá Terezko,
skutečnost, že naši zemřelí se nějakou dobu po smrti zdržují v našich obydlích a v našem okolí je známa lidem od nepaměti. Tisíce let se lidé snaží tuto skutečnost přesně identifikovat a odvést tyto zbloudilé duše. Dokáže to ale jen ten, kdo se jich nebojí a zároveň je miluje stejně tak, jak jsme schopni nejvíce a bezpodmínečně milovat živé bytosti. Vzpomeň si, jak jsi milovala svoji prababičku a přestaň se bát. Představ si ji takovou, jaká dříve byla, usměj se na ni a v duchu ji řekni, že ji posíláš právě tolik lásky, kolik potřebuje ke svému osvobození. K tomu, aby si vše, z čeho se kdy vinila dokázala odpustit, aby přijala všechny životní situace s vděčností jako učební lekce na naší životní cestě. Tím, že dochází i k pohnutí s hmotnými předměty, nám duše našich blízkých zprostředkovávají informaci, že čekají na osvobození ze zemské úrovně.(pobožní lidé tomu říkají, že jsou v "očistci") Já jsem takových dušiček ve své praxi sofioterapeuta už odvedla desítky, spíše stovky. Vždy pak cítím tu jejich nádhernou radost, kterou prožívají při přechodu do jiné dimenze - říkáme tomu "do světla, či ke světlu". Já znám tuto cestu, zažila jsem klinickou smrt a vrátila jsem se. Byla to velká zkušenost, která mne úplně zbavila strachu ze smrti a duchovních bytostí, které se kolem nás pohybují. Podle našeho naladění se kolem nás hromadí právě takové duše, jací právě jsme my.. Pokud máš strach a pocit, že blázníš, pak jsou to "stachuplné" bytosti, které v okamžiku smrti byly negativní a proto ještě zvyšují ve tvém informačním poli strach a negativní pocity.
Pokud se budeš snažit o této problematice něco vědět - je to totiž stejně tak součástí našeho života jako skutečnost, že dýcháme a žijeme - pak se přestaneš bát a budeš šťastná, že tomu rozumíš, že to vše do sebe dokonale zapadá, pochopíš mnoho souvislostí, třeba proč jsou lidé někdy kvůli tomu nemocní.
Jestli chceš, zkus to - pošli Tvé prababičce i všem bytostem v jejím a Tvém okolí lásku, třeba si představ, jak ji vysíláš na světelném paprsku, který si najde právě tu bytost, která tuto energii lásky potřebuje. Pokud chceš, zavolej mi, pomůžu Ti s tím. Mohu Ti také půjčit nějaké zajímavé knihy o tomto tématu.
Ještě Ti poradím: přestaň kohokoli kritizovat, zlobit se na někoho a posuzovat, kdo je dobrý a kdo zlý - je to čistá negativní energie, která škodí Tobě, ne tomu, kterého soudíš. Stejně tak pocitem křivdy nebo nespravedlnosti na sebe zase jen přitahuješ a lepíš negativní energie. Toto je zákon vesmíru - "že stejné přitahuje stejné", jinak se mu říká "zákon přitažlivosti stejnorodého", znají ho velmi dobře fyzikové i filozofové již z doby tisíc let před naším letopočtem.

Přeji Ti správná rozhodnutí a zdravou chuť do poznávání zákonů života.

Marie Heralecká, tel.: 777 55 33 98 - viz moje stránky www.umarusky.com Pokud budeš chtít dále komunikovat, napiš odkud jsi.

Tereza Kovalská
29. 8. 2016

Moc vám děkuju, už jsem nevěděla co ale vy jste my pozvedla náladu ještě jednou vám chci poděkovat snažím se to brát optimisticky. Jinak moc ráda bych se o tom dozvěděla víc jsem z Hradce králové.

Nabídka