Horečka a bolavé ouško

Rozbalit všechny příspěvky
Zpracovávám...
Radana Fuchsová
26. 11. 2013

Jmenuji se Radana Fuchsová a mám 6-ti letého syna Davídka, který chodí do 1. třídy. Včera šel ze školy s tím, že zlobil, dělal věci, o kterých ví, že dělat nemá a paní učitelka se na něho zlobila. On sám byl ze sebe velice smutný a plakal a již ve škole jsem cítila, že má horečku. Chvíli jsme to řešili s paní učitelkou, po příchodu domů měl jen slabou teplotu. Bylo mu zima, lehl si do poslete. Mysleli jsme, že se to týká jen těchto přestupků, vysvětlila jsem mu, že se na sebe zlobí, že se musí omluvit sobě, paní učitelce a být hodný. Po chvíli vyskočil z postele, začal si dělat úkoly a teplotu už neměl. Považovala jsem to za vyřešené a myslela si že na tom my neneseme žádný podíl, ale dnes když přišel ze školy začalo ho bolet pravé ucho a od té doby ho bolí a neslyší na něho. Proč ho tedy najednou začalo bolet ucho? Týká se tato bolest ucha včerejšího dne? Co jsem z toho ještě měla já pochopit?

Marie Heralecká
29. 11. 2013

Milá Radano,
Myslím, že úplně všechno, co jsi s malým Davídkem udělala po příchodu ze školy, když měl horečku, bylo správně.Velmi důležité je nyní v první třídě s ním o kázeňských přestupcích i špatných známkách vždy pohovořit, vysvětlit jaké to má důsledky a s láskou přijmout, že i já se mohu učit ze svých chyb. Omluvit se těm, které jsem zarmoutila svým chováním i svému tělíčku, že jsem ho zatížil špatným pocitem a navodit pocity usmíření a radosti, že všechno dobře dopadlo.A právě toto jsi myslím udělala úplně dokonale a s láskou. Ptáš se, co z toho máš ještě pochopit - uslyšet - že ho bolí ouško? Jen málo jistoty, a sebeocenění, že jsi všechno udělala správně. Dostavil se starý model strachu - udělala jsem všechno správně a vytáčela jsi telefon s dotazem, proč měl Davídek tu horečku? Takže ouško "nechce slyšet" maminčiny pochybnosti, strachy a nedostatek sebedůvěry. Vyměň je za opačné pocity. Uvědom si, že jsi úžasná maminka a zároveň malá léčitelka svých dětí.Věř, že bude vše O.K.
Ahoj, vážím si Tvé trpělivosti a snahy.
Marie

Radana Fuchsová
1. 12. 2013

Milá Maruško,
děkuji Ti s vděčností za vysvětlení, znatelně se to zlepšilo, teď už ho bolí ouško jen při smrkání, říhání, škytání, zívání. Co tam ještě zbývá?
Ahoj, Radana

Marie Heralecká
1. 12. 2013

Milá Radano, smrkání, říhání (také kašlání, kýchání) a jiné úkony těla, které signalizují vyprazdňování z těla směrem ven napovídají, že hluboko v buňkách je zbytková energie toho co jsi řešila u sebe - zbavování se starých pocitů nesebejistoty, obav, strachu..., neboť po celou dobu, kdy jsi tyto pocity tvořila, je Tvůj Davídek podvědomě sdílel s tebou a zapisoval do paměti buněk.
Škytání je téměř vždy výzvou "vzpomeň si!"nebo upozorněním na něco nedokončeného. Zíváním projevuje tělo únavu, při mentálním léčení je to většinou únava způsobena "tíhou starých nepotřebných myšlenek nebo emocí". Jak tedy Davídkovi pomoci?
Vytvoř představu radosti z osvobození od Tvých negativních záznamů a vizualizuj nebo si jakkoli představuj, že tuto radost z překonání starého programu a získání nové jistoty, důvěry, v sebe, radosti ...mu předáváš darem. Uvědom si s jistotou, že nyní touto informací vibruje každá jeho buňka . Příležitostně mu verbálně připomeň, že mu velmi věříš, že je moudrý, spokojený sám se sebou neboť vždy vše dělá nejlíp, jak to právě umí, že si ho vážíš a jsi šťastná, že z něj můžeš mít radost. Pokud tomuto budeš sama dokonale věřit, pak jeho podvědomí na to bude reagovat podle zákonů vesmíru - o přitažlivosti stejnorodého a o síle slova a myšlenky přesně tak, jak jsi mu to sdělila. Proto pozor na svá slova, už nikdy: "Ty jsi ale nemožný...zase jsi to udělal blbě...Ty máš na víc...Ty to přece umíš lépe než ostatní...myslím, že to nezvládneš...mám STRACH, OBAVY...."
A teď dávám já podnět k vytvoření a stabilizování Tvého vlastního programu: "Zvládám to bezvadně, mám ze sebe radost, v pravou chvíli a na správném místě vždy volím správná slova, nacházím vždy ta nejlepší řešení a za to se oceňuji a toto naladění předávám podvědomě svým dětem a vyzařuji ho do okolí." TEČKA
Ozvi se, jestli jsou ouška vpořádku (a jestli nejsou, tak se nestyď a rychle piš!)
Ahoj Marie

Radana Fuchsová
2. 12. 2013

Ahoj Maruško,
Vše jsem udělala, jak jsi mi poradila, bylo to ono, teď už ho ouško nebolí vůbec, ani při smrkání. Nika potvrdila, že je to dořešené do 100%. Máme všichni radost a ze srdce ti děkujeme. Co jsi mi poradila si teď přidávám každé ráno do programu a mám pocit, že všechno je OK.
Měj se pěkně, přeju ti všechno co ty mně. Radana

Nabídka