juvenilní artritida-systémová forma

Rozbalit všechny příspěvky
Zpracovávám...
Petra Miklová
13. 11. 2015

Dobrý den,
prosím Vás o pomoc,radu...Jedná se o 7-mi letou dceru. Na konci letošního září se vzbudila s teplotou 39 a s tím,že jí bolí nožky.Po týdnech vyšetřování a měsíční hospitalizaci, lékaři uzavřeli stav-idiopatická juvenilní artritida-systémová forma. Nyní jme již doma na kortikoidech, teploty občas jsou, občas ji bolí nějaké místo na těle,ale bolest rychle sama odezní.nicméně dcera se necítí jako nemocná.Pořád slyším:"maminko neboj se o mě,nic mi není":-)A co tomu předcházelo....Den před zmiňovanou teplotou byla na statku,kam jezdí na koně.(chodí tam moc ráda,nicméně tentokrát byla sama beze mě-postoupila do kroužku pro starší děti.Předchozí ježďění bylo se mnou,kdy jsme se společně staraly o koně,já ho pak vedla a dcera jezdila....)V onen den se jí na statek moc nechtělo,ale jela,jen mě prosila abych pro ni přijela dřív,což jsem udělala. Večer jsme přijely domu a dcera musela ještě napsat úkol. Napsala ho do špatného sešitu.Chtěla jsem říct,že to nevadí,že to paní učitelka pochopí,ale vložil se do toho manžel.Trval na tom aby úkol přepsala,že se musí naučit mít zodpovědnost za své chyby....Nechtěla jsem se před dcerou dohadovat,tak jsem to přešla,ale zuřila jsem na manžela.Dcera už byla unavená, s pláčem to přepsala a šli jsme spát. A od následujícího dne je nemocná.
Já pracuji jako rehabilitační sestra, alternativní medicíně jsem velmi nakloněna, na pacientech úspěšně praktikuji "Reflexní terapii duše",ale se svým dítětem si nevím rady:( Snažím se pochopit co mi tím chce říct,ukázat cestu,...ale zatím jsem slepá. Jediné co jsem zjistila...že se nemá ráda...nedokáže to ani vyslovit (mám se ráda)takže se snažím pracovat na tom.
Budu Vám moc vděčná za radu a v budoucnu se chystám na Vaše semináře.
S pozdravem a přáním hezkého dne Petra Miklová

Marie Heralecká
14. 11. 2015

Zdravím Vás paní Petro,
jestli máte zájem, zavolejte, zkusím Vám něco k tomu říci. Vnímám příčiny jejího stavu, ale je časově náročné to psát a navíc potřebuji i Vaši zpětnou vazbu. Uveďte prosím adresu, odkud jste ať mám představu o eventuálním dalším řešení.
Zatím na shledanou, Marie

Petra Miklová
15. 11. 2015

Dobrý den,
děkuji za odpověd´. Zítra Vám zavolám (v kolik by vyhovovalo?). Jsme z Klimkovic (poblíž Ostravy). Návštěva u Vás možná:)
Na shledanou Petra M.

Marie Heralecká
15. 11. 2015

Zdravím Vás,
zavolejte kdykoli, zkuste to třeba hned po ránu, ale mám dvě SIMky v mobilu, tak někdy to hlásí nedostupnost, je třeba to zkusit opakovaně nebo napsat SMS, že jste to Vy a já zavolám zpět.
Marie

Nabídka