Ma 10-leta dcera vidi duchy

Rozbalit všechny příspěvky
Zpracovávám...
EVA ŠKRABALOVA
17. 12. 2013

Všechny vas zdravim,ma desetileta dcera vidi duchy.Do včerejška se ji vradali pouze do snu ,ale včera měla uplně panickou hruzu protože je viděla všude a měla snich strach.Pokud mate někdo podone zkušenosti budu moc rada když mi poradite.EVA

Katka Mudříková
17. 12. 2013

Dobrý den, Evo

když byl můj syn malý, taky je vídal. U nás v domě byly tři bytosti. Chodily do špajzu a do lednic a jak mi to on popisoval, vyjídaly nám jídlo. Jak jsem později zjistila, náš dům stál na bývalém rituálním místě.
Tyto bytosti se u nás držely, protože byly závislé na jídle, na hojnosti, na požitcích. A toto všechno u nás doma v té době bylo - hojnost a luxus. Musela jsem pracovat na mých chybných životních postojích a vzorcích chování s tím spojených a tyto bytosti následně odvést.

Katka

Marie Heralecká
19. 12. 2013

Milá Evo,
Já už mám ve své praxi sofioterapie tolik případů, kdy děti vidí duchy, že bychom to už nespočítali.Ve Vašem případě cítím, že je to spjato se strachem, s pocity nejistoty, paniky apod. Podle mého vnitřního vnímání jich tam přichází více, je potřeba, aby Vy, Vaše dcerka a nejlépe i ostatní členové jste se zbavili starých záporných vzpomínek a strachů, my terapeuti tomu říkáme "vyčistit si záporné záznamy z vědomí i z podvědomí", já Vám pomohu tyto zbloudilé duše odvést - tedy vyčistit prostor vašeho bytu a pak doporučuji, aby jste si nějakou dobu říkali či vyvěsili nápis "Jsme v bezpečí a ochraně nejvyššího dobra..." - to Vám pak poradím.
Takže jestli chcete, popište mi jak a s kým v bytě žijete, jaké asi problémy , stresy či strachy vás potkaly a zkusíme to.
Já sama jsem duchy nejen viděla, ale i slyšela, takže výsledkem je to, že se jich vůbec nebojím, jsou to duše našich zemřelých kamarádů, kteří hledají cestu a bloudí, někteří uvízli ve svých závislostech - přesně jak napsala terapeutka Katka, a když testováním zjistíme, jaký důvod "uvíznutí" tady je, velmi lehce je osvobodíme. Někteří se jen vyděsili v okamžiku smrti, a proto i my máme pocit vyděšení při setkání s nimi, někteří umírali s pocitem viny, který je uvěznil, a pak i my při setkání s nimi zesilujeme tento pocit. Během dnešního dne jsem odvedla dvěma klientům z jejich blízkosti tzv."přivtělené" duše.Jeden z nich cítil úlevu okamžitě během několika minut při telefonickém hovoru, takže mi už znovu ani nevolal, jestli se situace zlepšila. V druhém případě mi klientka asi po půl hodině volala, že je jí báječně, už se jí netočí hlava ani není nervózní, že je to úžasné. Tito lidé duchy sice neviděli, jen měli depku, stres, bylo jim špatně. I takto se projevuje přítomnost duší, ale mnoho lidí to považuje za normální a neřeší to duchovně, a pak se stává, že se situace opakují, dokud duše neodvedeme a hlavně máme zaujmout správný postoj, který nás ochrání před obtěžováním těmito "zbloudilci".Napište také odkud jste.

Mimo jiné mám také zkušenost, že jednomu děvčátku se takto objevovali duchové ve spánku, pak i večer před spaním, tak jsme to osobně několikrát řešily.
Byla velmi citlivá a odvážná, pochopila kdo za ní chodí, a protože se zbavila strachů a předsudků, zachovala si schopnost vidění až dodnes (nyní je jí 17 let),občas spolu býváme na seminářích a přednáškách a ona velmi přesně vidí, jaký duch za kým stojí a taky kde je nějaký andílek - těch vidí daleko více, protože je svojí pozitivní povahou přitahuje.
Přeji klidnou noc a pohodové dny
Marie Heralecká

Iveta Šmídová
4. 1. 2014

Dobrý den paní Evo,
já osobně duchy nevidím, ale můj syn je viděl. V té době jsem byla "velký materialista" a nevěřila mu. "Vidění" se mu opakovala. Tak jsem mu jenom řekla, že jsou hodní a pomáhají nám hlídat dům. Potom jsem si připadala jako "blázen" a požádala "duchy", ať nám neškodí, protože jsme v jejich domě našli svůj domov, který budeme zvelebovat. Nastala odmlka, nic se nedělo, takže ....? Syn je klidný, jen jsme si po čase vyměnili role. Já teď v domě cítím různé vůně, cigaretový kouř..... Nemusím říkat, že jsem nekuřák. Syn některé vůně vnímá také. A jen mi řekl "Vidíš, já jsem ti nelhal".

EVA ŠKRABALOVA
9. 1. 2014

Dobry večer Maruško,situace se zlepšila snažila jsem se podle vašeho navodu ze seminaře zbloudile duše odvest ,dcerka je na druhy den už tolik necitila.Ja jsem totoiž ten tyden měla doma terapeutku ktera mi dělala regresi ,ja sama trpim panickou poruchou a strachem.Tak možna to byl ten duvod proč těch duši bylo vic,dcerka je asi na tyto věci citlivějši.Žiji s manželem a dcerami KRISTYNOU ma 14let a Pavlinou ta ma 10let.Myslim že žijeme docela v pohodě ,strachy mam spiše jen ja a ty už jsem napsala a Paja se boji tmy a byt sama doma protože pořad někoho citi.Bydlime v Brumově.Pokud jde ještě o stres tak manžel ma z prace a děvčata ze školy protože jim to moc nejde,ale to je asi běžne.Tak se mějte krasně budu rada když mi poradite. EVA

Katka Mudříková
15. 1. 2014

Dobrý večer Evo,
reagovala jsem na Váš dotaz již na začátku, kde jsem Vám psala, že jsem musela prvně pracovat na mých chybných životních postojích a vzorcích chování spojených v mém případě se špatným vnímáním hojnosti a pak bylo teprve možné tyto bytosti definitivně odvést.
Pokud by se Vám podařilo tyto stávající bytosti odvést a nebudete mít zpravovány Vaše strachy a obavy z nejistoty, přilepí se k vám jiné, stejně naladěné.
Panika a strach nejsou našim přirozeným a zdravím pocitem. Tím je opak.Pocit klidu a bezpečí. U Vás mě napadá ještě pocit úspěchu. Svět kolem nás, náš vlastní život a situace, které nás potkávají a které prožíváme, jsou zrcadlem našeho vnitřního světa, tedy toho,co prožíváme uvnitř sebe, co cítíme. U Vás je důležité přeladit se na pocit klidu, bezpečí a úspěchu. Váš život se pak dle toho začne měnit a bytosti sami odejdou. A věřím, že se to promítne i u Vašich děvčat a manžela. Uvidíte.

Hezký den Katka

EVA ŠKRABALOVA
15. 1. 2014

Dobry večer Katko,na mem strachu pracuji docela dlouho ale nějak ho pořad nemužu přemoct jsem jak na houpačce tam a zase zpatky.Vim že se ty bytosti zase vrati,ale nevim bohužel co stim strachem jěště dělat.Pocit klidu docela mam ,bezpeči a uspěch už tak nefunguje hlavně ten uspěch.Ale budu se snažit na tom zapracovat.Moc dik za radu. Mějte se krasně EVA

Katka Mudříková
28. 1. 2014

dobrý večer, strach není třeba přemoci. s tím se nebojuje. čím ví jo budete potláčet či přemáhat, tím spíš tu bude strašit. myslím, že je pro vás velmi důležité přijít na to, co je příčinou Vašeho strachu.

koukněte se pro příklad na můj článek "Já a moje strachy" tady na těchto stránkách.

www.sofioterapie.cz/ja-a-moje-strachy

Hezký večer. Katka

Nabídka