Marek můj syn - bolest v levém podkolení

Rozbalit všechny příspěvky
Zpracovávám...
Helena Buldrová
22. 10. 2014

Zdravím Maruško,

dnes ráno se Marek vzbudil s velkým pláčem a bolestí kolene, resp. v podkolenní. Snažila jsem se to vytestovat ale dostala jsem k tomu, že je to jeho podvědomí strach ze školy. V pondělí totiž přišel s poznámkou, že se pere o přestávce. Prý mu kluci brali věci bez dovolení a když je poprosil aby mu to vrátili, tak to zahodili pod skříň, tak jednomu dal pěstí. Hned druhý den ho pobolívalo koleno, ale nakonec to povolilo a rozchodil to, ale dnes už ne. Myslím, že je to snížená sebedůvěra, má pocit, že takto jako "nemocný" bude jakoby víc chráněný před útoky spolužáků.

Co bys řekla, je to vše, nebo mi ještě něco chybí? A co s tím? Prosím poraď.
Helena

Marie Heralecká
22. 10. 2014

Ano, je to nedostatek sebedůvěry všeobecně, přijatá energie od otce 40% od tebe 60%, spíš málo pocitu vlastní velkoleposti a individuality. (viz kniha "Musela jsem zemřít") U něj nedostávám žádné procento nesebejistoty. Takto dáváte základ k tomu, že může být magnetem pro šikanu, popisuji to v textu semináře o dětech - máte to?. Další příčinou je nedůvěra k okolním lidem, očekávání, že budou jednat špatně, že ubližují... Vlastní postoj - 10%, přijatý od rodičů otec - 10%, ty - 20%, ostatní je žitý program od předešlých generací prarodičů a z vlastní karmy - toto by bylo dobré taky odbourat. Nic víc tam nevnímám - ale i to stačí.
Ahojte, přeji ať se podaří si uvědomit svoji vlastní hodnotu - je to úkol většiny lidí. Možná koukněte i na moje články v sofioterapii.cz - ty poslední dva jsou právě o sebejistotě a žité spokojenosti - co je jejím předpokladem.
Marie

Nabídka