Naše Besy

Rozbalit všechny příspěvky
Zpracovávám...
Milosav Buldra
23. 11. 2013

Dobrý den všem,
jmenuji se Miloslav Buldra. Před nějakou dobou jsem u naší Besy (fena NO) nahmatal bouli (jako sraženina krve) na hrudníku u levé přední nohy. Před pár dny jsem nahmatal na břiše v místě jizvy po císařském řezu při porodu další. Tato boule je měkčí, vláčnější.
Manželka Hela má zákaz tuto záležitost testovat. Mě to říká, že na sebe Besy bere něco, co se mělo lepit na nás. Působí jako hromosvod něčeho vážného – jen nevím čeho. Myslím, že jsou toho dvě příčiny.
Velice rád bych odstranil příčiny těchto boulí a boule samotné.
Poradíte prosím?
Míla Buldra

Michaela Semelová
25. 11. 2013

Ahoj Mílo,
s dovolením reaguji na Tvou otázku.
Máme doma také fenku a z vlastní zkušenosti vím, že velmi citlivě reaguje na mé vlastní nepochopení. Proč právě na mé? Když jsme pejska pořizovali, přála jsem si fenku, protože mám dva syny a manžela a chtěla jsem "posílit" ženství v domě. Proto také, řeším-li cokoliv z oblasti ženství a neumím to včas rozklíčovat, nabízí mi ona svou pomoc.
U vaší Besy bych se tedy opravdu zaměřila na něco, co by měla pochopit Helenka. Proto neměla zřejmě povolení k testování. Povolení k testování problému u druhého nedostáváme ve chvíli, kdy my sami máme nevyřešený stejnorodý problém. Doporučuji Helence uvědomit si to a stát se ve chvíli testování pozorovatelem s ochotou učit se od Besy.
Z hlediska barometru těla jde o příčinu související s mateřstvím, protože se boule (něco je zvětšené, nafouklé) nahromaděná krví (krev vnímám jako tok energie - ta zde městná, je jí příliš mnoho čili "cpu" svou energii do jednoho místa až příliš) objevila v místě, kde by žena mohla mít prso. Další boule je v místě jizvy po císařském řezu - tedy opět souvislost s porodem a mateřstvím. Helenka by tedy mohla své otázky v testování zaměřit na to, kde přehání svou péči v mateřství.
Budu velmi ráda za Vaši zpětnou vazbu.
Míša

Marie Heralecká
29. 11. 2013

Ahoj Helčo a Mílo,
Nevím jak je to s vaší Besy, potvrzuji, co si myslí Míša, že se to týká mateřství. Zkoušela jsem testnout, v jakém vztahu mateřství se to nachází. Helča se svojí mámou má nahromaděnou energii přílišné ochoty či snahy, která vychází z nějakého pocitu vyhovět, nedělat konflikty či vlny, strach abych to udělala co nejvíce šetrně či zdvořile? To mi ukazuje 20%. Znovu testuji jakýsi druh strachu vyvolávající napětí týkající se vztahu k původní matce vaší holčičky, také 20%, tento potenciál vnímám spíše v podvědomí - jako by jste ho vytlačovali a nechtěli vnímat. Dalších 40% se týká podvědomé touhy Helči po ocenění v roli matky, ale je to přímo v souvislosti v posledními 20% vlastního sebedocenění, sebeuznání, prostě bezvýhradného přijetí sebe s úctou a láskou. To pořád ještě není stabilizované. Podle mého názoru toto na sobě zrcadlí Besy, neboť ta nejvíce reaguje na frekvenční úroveň našeho podvědomí (jako každé zvíře). Ve vědomé, racionální úrovni je to již téměř zpracované, ale emocionální (pocitová) úroveň není úplně čistá, stejně tak esenciální (postojová) úroveň a nejvíce těchto negativních záznamů je ve fyzické úrovni v těle, v paměti buněk.
Doporučuji, ať se zkusíte zbavit všech subjektivních vlivů a požádejte o povolení k testování, aby jste si prověřili, jestli a do jaké míry mám pravdu.Někde vpozadí stále cítím při vysvětlování tohoto případu "Besy" jakýsi starý pocit viny, jako by byl také odstraněn ve většině úrovní a někde hluboko v buňkách zůstal nějaký zbyteček. Zkus si vzpomenout na nejcitlivější příhody z oblasti mateřství a zeptat se sama sebe jak je vnímáš.Nejlíp to prověříš, když to někomu povypravuješ a pozoruj své pocity a reakce těla.
Vnímám to jako úkol odstranit všechny tyto zbytkové záporné vzpomínky a dokonalé láskyplné přijetí sebe, svého posvátného chrámu - těla a usmíření se se všemi vzpomínkami na matku i s ní samotnou v přítomnosti i minulosti.Jak transformovat vzpomínky v těle připomenu případně v příštím příspěvku, pokud budete mít zájem.Ozvěte se, jak to vnímáte a jak se daří Besy.
Ahojte. Marie

Nabídka