Obavy z předčasného porodu

Rozbalit všechny příspěvky
Zpracovávám...
Mili Macháčova
17. 11. 2015

Dobrý den paní Heralecká, jmenuji se Milada, je mi 34 let, mám dvě dcery a jsem těhotná. Proč se na Vás obracím? Mám obavy, které se týkají hrozícího předčasného porodu. Do 19tt bylo mé těhotenství téměř bez problémů. Cítila jsem se dobře a byla dobře naladěna. Od doktora jsem se však dozvěděla, že se mi zkrátil čípek a byla jsem hospitalizována. Jsem již ve 24tt, ležím doma a trnů stále. Doktoři mě řekli, že jen vysoce klidový řežim mě oddálí porod, ale i to není nikým zaručeno. Od toho zjištění se bojím a nemám svůj vnitřní klid. Malému věřím i sobě, ale nemá právě toto být období štěstí? Jak se mám uklidnit?
Nechci si to připustit, ale doufala jsem a přála jsem si holčičku, o chlapečkovi jsem se dozvěděla právě v tom 19t. Nikdy jsem se netajila tím, že chci opět holčičku. Nemůžou být mé zdravotní komplikace způsobeny právě tímto? Nevím, zda se vyjadřuji pochopitelně... Nedokáží asi lépe zformulovat. Na malého se celá rodina těší a já hlavně! Jen nevím, jak mu pomoci a hlavně abych zbytek těhotenství ,, proležela" v co největší psychické pohodě.
Děkuji za Vaš názor

S pozdravem Milada

Mili Macháčova
17. 11. 2015

Zapomněla jsem uvést bydliště. Narodila jsem se a bydlím v Novém Jičíně. Ráda bych za Vámi na konzultci i přijela ale momentálně to není reálné. Můj tel:731 104 066. Ráda zavolám, pokud budete mít čas.
Děkuji M.

Mili Macháčova
30. 11. 2015

Dobré ráno, porušila jsem nějaké zásady, pravidla této poradny?Nereaguje, na můj dotaz. Jen vysvětlení by stačilo, děkuji Milada

Petra Veverková
3. 12. 2015

Krásný večer Milado,

neporušila jste pravidla, jen tohle není klasická "poradna" Marie je velmi vytížená, má období seminářů a někdy prostě nemá čas.

Napadá mne otázka, zda komunikujete se svým synkem v bříšku a zda jste mu vysvětlila své předchozí rozčarování z toho, že není holčička, ale kluk a že se na něho těšíte? :)
Petra

Petra Sokolovičová
8. 12. 2015

Přeji krásný den, Milado,
může být darem a radostí přijmout dítě, novou duši do života. Žádná setkání nejsou náhodná. Velmi bych Vám přála, abyste dokázala být v plném přijetí, lásce a radosti s touto přicházející duší ve stejné míře, ať v tělíčku ženském nebo mužském, v lásce a přijetí, řekla bych i v odpuštění.
Sama jste si odpověděla.
Přeji klidné dny
S úctou Petra S

Mili Macháčova
8. 12. 2015

Děkuji, již se mi dostalo odpovědi a hlavně věřím sobě i malému v bříšku. Promlouvam na něj již dlouho a těším se na něj.... Děkuji a všem přeji prijemně strávený nastávající čas... Milada

Nabídka