Sen

Rozbalit všechny příspěvky
Zpracovávám...
Světlana Žaludková
28. 2. 2014

Dobrý den, ahoj Maruško,
v noci jsem měla opět velmi zvláštní zážitek, zdálo se mi o knězi, který zemřel
před 5ti lety. Na dávném sezení u Marušky mi bylo řečeno, že že jeho duše ještě neopustila zemskou úroveň a že po mém odchodu se pokusí tuto duši odvést.
Myslela jsem, že se podařilo, následující noc jsem viděla růži od tohoto kněze
a měla jsem z toho dobrý pocit, že mu bylo pomoženo.
Dnes v noci jsem cítila jeho duchovní přítomnost, cítila jsem tlak, závany vzduchu apod., Bylo to nepříjemné a ráno jsem nemohla vstát z postele.
Nevím, jak si to mám vysvětlit, můžete mi prosím nějak poradit, pomoci si tohle vysvětlit?
Děkuji.
Světlana Žaludková

Marie Heralecká
28. 2. 2014

Milá Světlanko,
tento kněz tehdy nebyl odveden, neboť nebylo nejvyšším dobrem povoleno jeho odvedení. Pokud má člověk v tomto životě tak silná dogmata, jaká si vytvoří v životě, sám sobě si nedovolí(nebo-li jeho Duše - Bůh v něm mu nedovolí)osvobodit se, dokud si část svého nepochopení neodžije.Já jsem ho tehdy odvedla takzvaně "podmínečně" - to znamená, až sám sobě naplní své předsevzetí o odžití toho, co si stanovil, může odejít. A tak se právě stalo. Přišel se s Tebou rozloučit, či poděkovat, teď děkuje i mně a šťasten a osvobozen odchází.I já jsem měla večer i přes celou noc zvláštní duchovní prožitky o odchodu duší, něco mi sděloval, jen jsem nevěnovala pozornost tomu, kdo mi to asi sděluje, jen jsem poděkovala, tak jsem ráda, že vím komu.Bylo to sdělení, jak se mám připravit na smrt bez omezování nějakými domněnkami, abych na druhé straně nebyla ničím brzděna. Přidávám ještě další přímluvy ke zdroji nejvyššího dobra za tuto bytost a všechny ostatní, kteří skrze tohoto kněze či jinde v církvi přijali tato dogmata a mohli by se jimi uvěznit, ať jsou tato omezení rozpuštěna a jsou šťastny všechny bytosti.
S vděčností děkuji za duchovní pomoc všem, kteří mi pomáhají. Děkuji taky Tobě, že jsi mi tento zážitek napsala, tím jsi mi pomohla doplnit moje pochopení, jak jsme s dušemi zemřelých v kontaktu, i když si to mnohdy vůbec neuvědomujeme, že právě přijatá myšlenka je od vděčné duše někoho, kdo je na druhé straně a chce nám svojí radou pomoci.
Marie

Světlana Žaludková
28. 2. 2014

Děkuji Ti Maruško za vysvětlení, teď už vím, proč mi říkal v tomto mém snu,
vidění - nebo já jemu, dnes se vidíme naposled a já jsem ho políbila na tvář.
A taky teď vím, proč si se mi tam objevila i Ty v souvislosti s peklem - vysvobozením.
Jsem vděčná a i já teď posílám této duši malý paprsek světla, který jsem dokázala i teď v zaměstnání vyslat.
Můžu jen napsat, že jsem vděčná za tento zážitek a za Tebe.
S láskou Světlana
Děkuji

Světlana Žaludková
28. 2. 2014

Ahoj Maruško, prosím můžeme to odstranit z veřejné diskuse, nevím jak se to tam dostalo, ale nechci to zveřejňovat.
Děkuji
Světlana

Marie Heralecká
28. 2. 2014

Ano, Světlanko,
odstraním ihned, jen se mi zdálo, že je to krásná zkušenost pro ostatní lidi a myslela jsem, že tím budeš určitě chtít obohatit i jiné. Chtěla jsem ti to volat, jestli to tam můžu dát, ale měla jsem jeden telefon za druhým a mezitím jsi napsala druhou reakci a neupozornila jsi mne, že to tam nechceš, tak jsem to ještě nestihla ti volat.Jestli to přece jen budeš chtít dát k nahlédnutí, tak to dole sama odklikni - ten zelený řádek.
Ahoj, Marie

Světlana Žaludková
3. 3. 2014

Ano Maruško, máš pravdu, tato zkušenost má být zveřejněna, nebyla to informace jenom pro mně ale i pro ostatní.
Tak teď je to, jak má být.....
Děkuji
Světlana

Nabídka