Smutek a lítost

Rozbalit všechny příspěvky
Zpracovávám...
Helena Buldrová
3. 2. 2014

Stala se nám taková věc. Náš syn Marek ztratil svého milovaného plyšového medvídka, kterého všude nosil už od svých 2 let, kdy ho dostal. Samozřejmě to velmi silně oplakal a nedařilo se mi jej uklidnit. Až asi po 20 minutách se uklidnil. Teď se ovšem stalo to, že on je v pohodě, ale já mám od té doby stále nutkání myslet na toho medvídka a je mi smutno atp. Napadlo mě, zda je možné, že jsem převzala jeho bolest a smutek na sebe, že se to navázalo na nějaký můj dřívejší zážitek?

Marie Heralecká
3. 2. 2014

Ahoj Helčo,
i věci na sebe váží energii, ztrátou medvídka tato energie Marečkovi chyběla v jeho energetickém těle, ale protože šlo o energetické tělo EMOCIONÁLNÍ, dá se doplnit láskyplnou emocionální energií, čož jsi udělala. Tebe to ale neochudilo, vždy když dáváš pozitivní energii druhému, posiluješ ji i u sebe - přirovnáním je úsměv. Když se na někoho mile a s láskou usměješ, neubude ti ani radosti, ani lásky, naopak, jsi ještě šťastnější a veselejší. Důvodem je zarezonování o starý zážitek, testuji, že byl před 16 lety. O co jsi přišla? Kam jsi tedy odevzdala emocionální energii a tělo si to pamatuje, že sis ji nevrátila zpět do své aury?
Nemám dále testovat, zkus vzpomenout, napiš a pořešíme to, aby se ten "úbytek" zaplnil pozitivní vzpomínkou.
Ahoj Marie

Helena Buldrová
4. 2. 2014

Tak jsem přemýšlela a jediné co mne napadlo bylo, že v té době mi zemřela babička, se kterou jsem si byla velmi blízká, nejspíš je to ono...

Hela

Marie Heralecká
4. 2. 2014

Ano, na 100% mi to říká , že je to ono. Nedokázala jsi v té době ještě zpracovat tuto událost. Myslím, že by ses k tomu měla vrátit a postavit se znovu (ve vizi) k její rakvi a radovat se s ní z tohoto okamžiku návratu a uvědomit si, že vlny lítosti odešly a Tvá emocionální energie se v té chvíli doplňuje na 100% pozitivním přijetím a radostí, kterou babička v té chvíli cítila a Ty ji to dopřáváš a sdílíš s ní.
Ahoj.Marie

Nabídka