Spánek dcerky

Rozbalit všechny příspěvky
Zpracovávám...
Lenka Kr.
22. 1. 2014

Dobrý den,

psala jsem pani Heralecké mail, ale odkázala mě sem, že mi tady můžete poradit i vy ostatní :)
Zkopíruji celý text mailu - je to zdlouhavé a nerada bych na něco zapomněla :)
,,Jedná se o mou dcerku 21 měsíců - narozena 4.4.2012. Je to taková malá čiperka, už od narození, co vykoukla na svět, tak měla otevřené očička a prohlížela si okolí, mě.. Bylo nádherné ji držet v náručí a dívat se jí do očiček :) (ale vše prociťuji až odstupem času, v ten okamžik jsem to až tak hluboce necítila..nevím čím to bylo)... Po porodu mě uspali, jelikož mi nešla placenta ven, Deniska byla s manželem než jsem se probudila a měla ji opět u sebe...a pak to začalo..mlíko se mi nechtělo dělat, tak celé dny a noci proplakala v porodnici, bylo to něco hrozného (a já hloupá jsem ji nedávala tak často k prsu, jak bych měla)..Byla hladová a až druhý den na mé prosby jsem dostala od sestřiček umělé mlíčko, které jsem jí dala stříkačkou..z toho pláče a hlady se jí udělala žloutenka, takže mi ji odebrali do inkubátoru a nosili mi ji jen na papání (mlíčko se mi naštěstí udělalo, takže jsem začala kojit). Vždy jsem se sestřiček ptala, jestli je hodná a ony mi říkaly že ano..ale když mi ji pak dali po 2 dnech na pokoj i přes noc, tak mi primářka řekla, že to tam vždy proplakala. Od té doby neusne jinak než u prsa..první 2 měsíce jsem ji měla téměř pořád u prsa..byla jsem ráda, když jsem se stihla honem najíst nebo umýt, jinak začala hned plakat..pak se to trošku ustálilo, ale nebylo to zrovna růžové..prso bylo jediný prostředek, u kterého se uklidnila a usnula. Tak je to i nyní..neusne opravdu jinak než u prsa a v noci se budí a potřebuje prso, aby znovu zabrala.. Jsem z toho už hrozně utahaná, rádi bychom i s manželem do kina, na večeři..ale nemůžeme..ráda bych se i téměř po 2 letech konečně vyspala celou noc bez buzení, ale zatím se nedaří :) a abych ji nechala v posteli vyplakat..na to nemam. Spinká s námi v posteli"
Před týdnem se jí udělala vyrážka na zádíčká a rozlezlo se jí to i na zadeček a nožičky (přes léto je v pořádku, ale vyrážku má převážně jen v zimě) ale tuhle zimu ji ma více, než tu předchozí - stravu ji snažim hlídat.

Děkuji moc za vaše odpovědi

S pozdravem Lenka Krupičková

Marie Heralecká
23. 1. 2014

Paní Krupičková,
odpovídám Vám poprvé, Věrka to asi nějak popletla, zavolám jí a upozorním na špatné odeslání Vám na tento portál, snad toto moje psaní již dostanete.
Když analyzuji to, o čem píšete, tak to vyznívá, že jste plná strachu a asi si sama utváříte nesprávné programy. To co očekáváme, se nám většinou stane, to čeho se obáváme, se nám určite stane.Víte, prověřila jsem to testováním, nosíte v sobě množství negativního potenciálu. Nelekejte se, není to o tom, že jste negativní vůči někomu, ale že jste až tak moc snaživá, starostlivá a úpěnlivá, říká mi to i perfekcionistická, že z toho vzniká napětí. Chybí Vám lehkost a asi neumíte vyprázdnit staré strachy a obavy, které se ozvaly při porodu. Cítím tam silné ovlivnění i ze zatížení stejného druhu chybných programů v mysli u vašeho děvčátka z minulého života. Však také proto přišla právě k Vám, aby jste to spolu vyřešily a odstranily tyto karmické zátěže.
Vidím jako nejnutnější přehodnotit všechno, co se Vám kdy přihodilo, jako pozitivní zkuššenost, nikoli jako nagativní vzpomínku. Neposuzujte a nekritizujte nikoho ani sebe a pokud jste kritiky někdy produkovala, ať nahlas či v mysli, vzpomeňte si je a sepište do bodů na papír. I když budete mít pocit, že o tom není možné prohlásit, že to přijímáte, a že je to pozitivní pro vaše poznání a vývoj, přesto to prohlaste za pozitivní a pak to propusťte a vyprázdněte takto všechny záporné vzpomínky, strachy a zbytečné obavy a starosti.
Své malé holčičce řekněte tiše až usne s vírou, že to přijímá její podvědomí v plné síle: "Osvobozuji tě ode všech strachů, obav, napětí, které jsi skrze mne přijala a vlévám do každé Tvé buňky klid mír, pohodu, spokojenost a pocit bezpečí."
V dalších chvílích a dnech vždy několikrát opakujte: "Děkuji Ti, že ses osvobodila, jsi nyní šťastná, spokojená,naplněná pocitem bezpečí a klidu. Vím, že jsi ochráněna vyšším vedením (anděly, duchovními pomocníky), vnímáš jejich přítomnost a lásku." Představte si, že ji obalujete světlem a s vděčností děkujte za pomoc.
Vy sama by jste denně měla dělat duchovní hygienu ráno i večer a podle možnosti i s mužem. Odměnou Vám bude klidný spánek. Umíte si udělat duchovní hygienu a víte jak zkontrolovat, jestli je i Váš prostor v bytě "čistý"? Myslím duchovně .
Tím, že malá se často v noci budí, chce "zbudit" i vás oba, aby jste neco změnili. Vy ale asi nepoznáváte co, proto má nějaké afekce na kůži. Ty jsou vždy výsledkem rozporu mezi jejím vnitřním přáním a vnějším prostorem - tedy většinou jsou to myšlenkové a pocitové formace rodičů, které dítě velmi citlivě vnímá. Podle místa afekcí na kůži se dá určit, kdy byly utvářeny. Záda - jsou minulost, dolní část zad - minulost před narozením, zadeček - i minulost samotného děvčátka z minul. života, která je stejně nevyřešená jako u rodičů, nožičky - špatná životní cesta, (zezadu - navazující na minulost, vepředu - současné chyby na živ. cestě)

Milá Lenko, nemám Vaši zpětnou vazbu, nevím, zda mi rozumíte a zda nacházíte souvislosti s Vašim životem. Odpovězte mi.
Nevím, kde bydlíte - kvůli eventuélní osobní konzultaci. Pokud jste z okolí Prahy, velmi doporučuji kolegyni Katku Mudříkovou (www.katkamudrikova.com).
Já jsem nyní velmi vytížena časově, pracuji s lidmi hlavně na seminářích.
Pokud chcete něco vědět podrobněji, ptejte se.
Právě teď prozařuji váš byt proudem světla na dálku, škoda, že nemám Váš telefon, abych zjistila, zda to pocitově do rána poznáte.(také proto potřebuji Vaši zpětnou vazbu) - zítra večer bychom to krátce mohli zkusit spolu při telefonickém spojení - třeba kolem sedmé večer.

Přeji pohodu a KLIDNÝ SPÁNEK.
Marie Heralecká

Lenka Kr.
23. 1. 2014

Věrko vím, že jsi mi odepsala, (vidím to v soukromí diskuzi, ale jakmile si rozkliknu můj článek není tam nic) ale nemohu to nikde najít..můžete mi prosím někdo poradit? :)

Lenka Kr.
23. 1. 2014

Věrko vím, že jsi mi odepsala, (vidím to v soukromí diskuzi, ale jakmile si rozkliknu můj článek není tam nic) ale nemohu to nikde najít..můžete mi prosím někdo poradit? :)

Lenka Kr.
23. 1. 2014

bohužel nevidím ani svoje komentáře. Můžete mi prosím někdo napsat na mail lenka.krupinda@seznam.cz

Děkuji mockrát :)

Lenka Krupičková
24. 1. 2014

Dobrý den pani Heralecká,

moc Vám děkuji za Vaše krásná slova a musím se vším souhlasit, naprosto. Opravdu mam ze všeho strach, představuji si (ač se s tím snažím pracovat jak jen to jde a jsem dokonce v semináři harmonizace čaker, což by mi mělo pomoci) co by se mi mohlo nebo mé rodině stát, atd..
Duchovní hygiena nevím jak se přesně dělá, ale hlavně večer prosím boha a anděly, aby vyčisitli náš byt i mě a celou mou rodinu od všeho zlého, strachů, virů, bakterií, nemocí..(občas zapálim i svíčku) a ať náš byt a životy naplní božskou a andělskou láskou.

Deniska dneska spala mnohem a mnohem lépe. Sice se vzbudila na kojení, ale až nad ránem a asi jen 3x, což je krásné :)
Určitě Vaši kolegyni budu kontaktovat, bydlíme za Prahou, tak by to neměl být takový problém.

Jinak vše, co jste psala, tak tomu rozumím. V duchovnu se tak trochu už delší dobu pohybuji a zrovna i včera jsem odblokovávala Denisce pomocí božího světla strachy po porodu co mi tak přišli na mysli (z hladu, z odloučení, ze samoty...)

Můj telefon je 739497903 a večer si můžeme určitě zavolat, budu ráda :)

Nabídka