Syn

Rozbalit všechny příspěvky
Zpracovávám...
Světlana Žaludková
11. 8. 2014

Ahoj Maruško,
moc Tě zdravím a posílám letní pozdrav.
Chtěla jsem se zeptat nebo spíše konzultovat bolesti kolenou u mého staršího syna Ladika, nar. 24. 10. 1994. Opakovaně si stěžuje na bolest kolena, většinou více pravého, bývá to spíše po sportu - fotbale. V pátek měli tréning, těšil se na svůj první soutěžní fotbalový zápas, a v neděli říkal, že není schopný ani běhat.
Bolí ho většinou více pravé koleno, ale stěžuje si i na levé. Kolena nejsou oteklá, ale přijde mi, že ho to bolí spíše pod kolenama, jak jsou takové ty kostnaté výrůstky. Ještě nedávno byl na kožním s bradavičkami, má je na nohách - na šlapkách, na pravé noze má bradaviček více, má je odstraněny a na levé noze má jednu malou bradavičku.
Na kožním mu řekli, že má malou imunitu, přitom se p. doktorka divila, že je takový chlap... a doporučila mu užívat hlívu a zinek. Bral jednu tabletu denně zinku s jídlem, ale neudržel ho v sobě.
Maruško, prosím mohla by jsi mi pomoct objasnit tyto jeho zdravotní problémy.
Jak víš, pravé koleno trápilo a i mého manžela Laďu, Mladší syn hraje fotbal, ale problémy s kolenami nemá.
Děkuji a budu ráda za Tvoji radu.
Maruško měj se krásně.
Světlana

Světlana Žaludková
15. 8. 2014

Ahojte všichni, kdo čtete tento příspěvek,
chtěla jsem ještě doplnit jeden můj postřeh. Jak jsem již napsala, starší syn má momentálně na šlapkách malinké virusové bradavičky. Každý večer si pemzou ošetřuje chodidla, pemzu hodí do kbelíku na chodbu. Doma máme pejska Endyho, je mu 7 let a ještě ten večer, kdy jsem psala tento dotaz ohledně bradavic náš Endy tu pemzu rozkousal. Vrčel i na manžela, na kterého nedá dopustit /vzal si ho z útulku/ a pemzu nechtěl dát. Tak jsme ho nechali ji teda zlikvidovat a potom jsem ji vyhodila. Já jsem Endymu v duchu poděkovala, protože nám tím chtěl něco říct, já jenom nevím přesně co. Co si o tom myslíte?
Děkuji za jakýkoliv příspěvek.
Světlana

Světlana Žaludková
29. 8. 2014

Dobrý den všem, kdo čtete, vnímáte a reagujete. Zatím bohužel komunikuji jenom sama se sebou, tak tento příspěvek dávám do veřejné diskuse. Mám dnes chuť napsat něco pěkného, co pohladí a zároveň někomu udělá radost.
Ještě se vrátím k tomu našemu pejskovi, který je pro mě takovým krásným zářivým stvořením. Je krásné béžové - takové zářivé barvy, a někdy - když se podívám proti světlu - slunci - mu na hlavě trčí taková chocholka z chlupaté srsti. Připomíná mi to takové anténky, tykadla, radary.... Dovolím si napsat krásný zážitek mého staršího syna, o kterém jsem se zmínila v prvním příspěvku. Chodí rád do lesa na hřiby a hledal jedno místo, kde vždy zaručeně najde nějaké hříbky. Dlouho se mu toto místo nepodařilo najít až nedávno šel s pejskem do lesa a ten se tam tak zamotal, že to místečko našel. Tímto taky reaguji na článek, který Maruška psala o zvířátkách, jak jsou napojeni na naše pocity, prosby a nálady. Ještě se chci podělit o zážitek ze zahrady, taky jsem tam našla zvláštního pavoučka - se žlutým křížem, nebyl to ten černý tmavý křížák, ale krásný žlutý pavouček. Byl krásný takový jemný a křehký. Podařilo se mi ho uchopit a odnést za plot do lesa. Tak to jsou takové moje postřehy a jsem ráda, že zvířata rozumí lidem i beze slov. Tak se mějte všichni krásně a hodně sluníčka do dalších dnů BABÍHO LÉTA.
S láskou Světlana

Nabídka