trhání vlásků

Rozbalit všechny příspěvky
Zpracovávám...
Lenka Vavrušová
13. 5. 2016

Dnes večer mě úplně vyděsilo chování mojí 14-ti měsíční dcerky. Před spaním najednou začala divočit (ale mnohem víc a intenzivněji než kdykoliv) a najednou si začala rvát vlásky. v ručičce jí zůstávaly obrovské chomáče vlásků. po klidném domlouvání a hlazení nakonec pomohlo to, že jsem odvedla její pozornost hrou. nemůžu přijít na to, co mi tím chtěla říct, ale mám pocit obrovského vykřičníku, který nade mnou zůstal viset.

Marie Heralecká
14. 5. 2016

Ano, je to výzva dítěte k otevření korunní čakry (samozřejmě u rodičů), upozornění na uzavřenost či omezení a potlačování přirozeného průtoku energie "vyšších" informací, které podvědomě vnímáme jako "příjem" z hora. Proto si v dřívějších dobách vyholovali v některých duchovních směrech jejich stoupenci kolečka vlasů nahoře na hlavě, mnozí jogíni se také vyholují, někteří to dělají ve vědomé snaze více se otevřít, jiní podvědomě a u dospělých "probouzejících se pomalu" se to projeví tím, že jim začnou intenzívně vypadávat vlasy. Mám v praxi několik případů, kdy nepomohly žádné léčby, hormony ani jiné prostředky, jen rozšíření duchovních vědomostí a hlava opět porostla zdravými vlasy.
Jinými slovy bych to vyjádřila i tak, že ve Tvé auře - Lenko - vnímám více HNĚDÉ barvy (materialistický, rozumový, světský, pragmaticky perfekcionistický pohled na vnější svět) a méně ŽLUTÉ (duchovní, intuitivní vnímání reality). Malá tímto vyjadřuje své podvědomé přání, a také podvědomé přání Tebe - matky, PŘEHODIT TENTO POMĚR barev v maminčině - a tím i v jejím informačním poli - v auře.
Marie

Lenka Vavrušová
14. 5. 2016

Děkuji za odpověď, moc mne potěšila.

Nabídka