Vyrážky

Rozbalit všechny příspěvky
Zpracovávám...
Monika Filova
27. 11. 2014

Ahoj Maruško,
Včera sa mi vyhodila vyrážka pod pravým obočím blízko nosu. Krátko na to v strede pravého líca. Nevenovala som tomu pozornosť až do dnešného večera, keď sa mojej 8 ročnej dcére vyhodil na pravom líci červený fľak ako po uštipnutí komárom. Teda na tom istom mieste ako mne. Jej to však po cca 15 minútach zmizlo tak rýchlo, ako sa to objavilo.
Neviem, či to súvisí, ale včera večer ma svrbel ľavý lakeť, dnes som sa popálila na ľavej ruke z vnútornej strany niekoľko centimetrov nad zápästím a večer mi šklbalo pravé plece. Na dva dni mi to príde veľa príznakov.
Môžeš mi pomôcť objasniť príčinu?
Ďakujem,

Monika

Marie Heralecká
3. 12. 2014

Ahoj Moniko,
Levý loket - svrbění = chce od tebe odejít NESEBEJISTOTA, proto svrbění - že už to víš, a jednáš pořád stejně -PODLE OČEKÁVÁNÍ OKOLÍ = pravé líčko, jsi tím sama k sobě negativní (= pravé), u dcerky je to forma upozornění, že jsi svůj flek nevyřešila v praktickém životě, jednáš podle STARÉHO NALADĚNÍ = zápěstí, to že je to kousek "nad" = zároveň NEROVNOST SAMA SE SEBOU, pod pravým okem = celé to tvé podvědomí NECHCE VIDĚT - myslím, že jako výsledek bych usoudila, že na svém NE - SEBEVYJÁDŘENÍ pravdy už úplně LPÍŠ, jako bys měla strach projevit svoji pravdu, to co cítíš, nikoli to, CO JE ZVYKEM DĚLAT - A CO SE OČEKÁVÁ, ŽE UDĚLÁŠ. Vede tě to k nalezení vlastní velkoleposti, vyjádření svých přání - a taky možná k tomu, aby sis uvědomila, co je vlastně Tvé vnitřní přání. To škubání "pravé plece" = požduchování neboli nakopnutí a upozornění, že to pochází z minulosti(plece), že to máš řešit.
Čáu, tak to změň a žij vnitřní spokojenost.
Držím pěsti, ať ti to jde rychleji, než to šlo mně.(mám to snad už za sebou)
Marie

Nabídka